Nie ma śmieci – są surowce

- to hasło tegorocznej akcji Sprzątania Świata.

22 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tej akcji organizowanej wspólnie z Nadleśnictwem Mircze. Tradycyjnie młodzież, wyposażona przez podleśniczego Pana Artura Bardegę w rękawiczki i worki na śmieci, sprzątała lasy pobliskiego Lipowca. Na zakończenie odbyło się wspólne ognisko.

Komunikat Dyrektora Szkoły

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych

w roku szkolnym 2017/2018

2 listopada 2017 r.

3 listopada 2017 r.

22 grudnia 2017 r.

30 kwietnia 2018 r.

2, 4, 7, 8 maja 2018 r.

1 czerwca 2018 r.

Narodowe Czytanie 2017

narodoweczytanie2017Z lekkim poślizgiem, ale wzięliśmy udział w Narodowym Czytaniu 2017. Kameralne spotkanie z "Weselem" Stanisława Wyspiańskiego odbyło się w sali polonistycznej 7 września 2017 r. Patryk, Magda, Gabrysia, Adaś, Tomek, Magda i Angelika odczytali wybrane przez siebie fragmenty dramatu. Pozostali słuchali w skupieniu!

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego

W poniedziałek 4 września w naszej szkole nastąpiło uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Uczniowie klasy drugiej i trzeciej już cieszą się na kolejne wyzwania!

Odwiedzajcie naszą stronę, tu zawsze dużo się dzieje! :)

Zapraszamy!