Studniówka 2018

studniowkaPrzepiękne kreacje i wymyślne fryzury młodych dam i nienagannie skrojone, eleganckie garnitury panów - tak było na Studniówce klasy maturalnej Liceum Ogólnokształcącego w Tyszowcach, która odbyła się 27 stycznia 2018 r. 

 

 

Aleksandra Bezpalko - dwukrotna laureatka

dyktando final 2018f

Aleksandra Bezpalko, uczennica klasy III a jest dwukrotnąną Laureatką! Styczeń okazał się dla naszej uczennicy bardzo pomyślny! Dwa konkursy z języka polskiego, dwie odrębne dziedziny i DWA SUKCESY! 

Pierwszym z nich jest tytuł Laureatki w finale IX Zamojskiego Dyktanda! Konkurs   zorganizowany został przez PWSZ w Zamościu.

Dobra „polonistyczna passa” Oli trwa… Ola została Laureatką XIV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego. Zestaw jej wierszy zostanie opublikowany.  Aleksandra wraz z nauczycielką języka polskiego panią Justyną Skowyra 6 kwietnia 2018 r. pojadą na uroczystą galę rozdania nagród. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Wywiadówka

W dniu 18.01.2018 r. o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami. 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Szkolenie z Pierwszej Pomocy

W dniu 14.12.2017 r. odbyło się szkolenie dla rodziców i nauczycieli z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Szkolenie przeprowadził ratownik medyczny, pracownik Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim,  pan Henryk Knap.

 

 

Zebranie z Rodzicami

 

W dniu 14.12.2017 r. o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami. Prosimy o przybycie ze wzgędu na ważność omawianych spraw.

 

 

Matura Próbna


maturaprobna2017W dniach 21-24 listopada nasi Maturzyści przystąpili do próbnej matury z przedmiotów obowiązkowych: języka polski, język angielski, matematyka oraz z przedmiotów w zakresie rozszerzonym: geografia, biologia, język angielski, język polski, matematyka